Strana 3 z 5
ASUS se snažil ulehčit přístup ke všemu, a tak na bočnice i přední panel vymyslel jednoduché mechanické spouštěče. Stačí stisknout a panely odskočí.
Jak vidíte, přední panel je tvořen masivním plastovým předkem, do kterého je vložen vyjímatelný prachový filtr. Obojí má v sobě integrované logo ProArt. Vidíte také ty dva obří PWM 200mm ventilátory a neobvyklý IR senzor prachu.
Pohled do hlavního prostoru skříně odhalí relativně běžné uspořádání s využitím běžně designované ocelové konstrukce skříně, jak má dnes většina modelů na trhu. ASUS přidal na několika detailech.
Najdeme například jednoduchý plastový kryt kabelů od desky. Přidal komplexní, široce nastavitelnou mohutnou podpěru pro grafickou kartu a také zajímavý chytrý systém rychlého upnutí grafiky vzadu.
Zajímavé je také plastové zkosené pokračování kovového tunelu, které je udělané tak, aby vzduch zepředu byl směřován na grafiku a do prostoru skříně a část k diskům.
Pohled na zadní stranu odhaluje maximální využití dostupného prostoru, s čímž mnozí výrobci u podobných skříní „mají problém“. ASUS se ale dost snažil. Vidíme tedy rovnou 4 pozice pro klasické 3,5“ nebo alternativně 8 pozic pro 2,5“ disky. Stejně tak je tu skvěle řešené vedení kabeláže a dostatek prostoru k němu. A nahoře je ten integrovaný PWM HUB.
Pohled shora do skříně bez horního perforovaného mesh krytu krytu odhaluje šachtu s vyjímatelným kovovým nástavcem pro až 420mm výměník a také malý prostor vzadu pro umístění té Wi-Fi anténky, která u mnoha základních desek dnes je v základu přítomna.
Takže jak se dovnitř osazují komponenty a jaké jsou možnosti?
|