Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je celkem tradiční po vzoru modelů PC skříní z poslední doby. V levé části skříně je pozice pro základní desku, pod ní se nachází plech kryjící zdroj. Napravo od desky se nachází krycí plech, na který lze namontovat SSD nebo HDD disky.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, najdeme zde rozbočovač pro ventilátory, kam jich lze zapojit až 8ks. Také zde najdeme další dva konektory pro zapojení dalších ARGB prvků jako je například LED pásek apod. Dobrou zprávou je také to, že tento rozbočovač můžeme řídit za pomocí jak základní desky, ale i na předním panelu skříně. Ohledně volných pozic pro pevné disky, skříň je schopná pojmout až tři klasické 3.5“ plotnové disky, nebo až pět menších 2.5“ SSD disků.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je vcelku snadná, protože mezi plechem a bočnicí je opravdu velká skoro 3cm mezera. Jenom celkem škoda, že výrobce nevybavil skříň i integrovanými suchými zipy. Budete si tedy muset vystačit stahovacími páskami, které najdete v příslušenství.
Managementu kabeláže velmi napomáhají všudypřítomné úchyty na stahovací pásky, které najdete v balení. Celkem škoda že sem výrobce nedal i pár integrovaných suchých zipů.
Pokud byste chtěli chladící schopnosti skříně vylepšit, je zde možnost osadit další dva ventilátory na strop skříně, na který se také vejde AIO o velikosti až 360 mm. Další dva lze přidat i za přední panel, kde se taktéž vejde stejně velký radiátor. Do této skříně tedy není problém postavit třeba i stavěný vodní okruh s dvěma velkými radiátory.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|