Strana 2 z 5
Skříň přišla v klasické jednoduché krabici kartonového typu s černým potiskem. Uvnitř se nachází velmi pečlivé polstrování. Výrobce tedy rozhodně nepodcenil balení ani transport skříně.
Pokud se podíváme na oficiální parametry, patří skříň svými rozměry mezi ty větší ATX modely. Na výšku má 553mm i s výraznými nožičkami, bez nich tedy samotné tělo skříně je vysoké 507mm. Na šířku 281mm, ale opět to platí o šíři nožiček. Vlastní tělo má lehce přes 240mm. Hloubka je pak 539mm, skříň tedy není až tak obrovská jako big tower, ovšem je třeba počítat s tím, že je zase znatelně větší než typické ATX skříně. Co ale jistě potěší majitele větších základních desek formátu E-ATX je to že do této skříně se vejdou bez sebemenších problémů. Pokud tedy nepřekročí rozměry 30,5 s 27,5 cm ;).
Zezadu lze vidět, že skříň poskytuje sedm záslepek pro další dedikované karty, které zapojíte do PCI-E slotu na desce. Samozřejmostí je i podpora pro zapojení grafické karty do vertikální pozice, ovšem PCIe extender už si musíte zakoupit separátně. Navíc vzhledem k tomu, že na trhu stále nejsou kvalitní PCIe 4.0 verze, doporučuji se zatím pro současnou generaci karet vyhnout se PCIe extenderu.
Zespoda se nachází vysouvatelný filtr, který je pod celým spodkem skříně. Větrání je tedy na skvělé úrovni a nehrozí to, že byste měli HW od prachu po pár týdnech provozu.
Z horního pohledu vidíme perforovanou pozici pro ventilátory nebo radiátor vodního chlazení. V této pozici tak pomáhají s odsáváním horkého vzduchu ze skříně. V této pozici je buď základní krycí plast s odhlučněním, ten lze však vyměnit za zcela vzdušnou záslepku s filtrem. Záleží pouze na tom, zda do této pozice nainstalujete ventilátory nebo radiátor vodního chlazení.
Přední panel je solidně vybaven, včetně nadstandardního prvku ovládání ventilátorů, díky instalovanému modulu. Už v základu navíc skříň přichází s trojicí 140mm ventilátorů. Dva vpředu, jeden vzadu.
Podívejme se dovnitř ...
|