Strana 3 z 5
Trochu méně pohodlné je sejmutí té skleněné bočnice, která je tvořena prostě kusem skla, připevněného rukou povolitelným šroubem v každém rohu. Tenhle způsob uchycení přežívá jen u levnějších modelů skříní. U dražších už výrobci integrovali sklo do klasické bočnice.
Jinak přední panel je snadno „odtržitelný“, pod ním vidíte tři 120mm ventilátory s ARGB podsvícením, čtvrtý je pak na zadní stěně. Výrobce správně nechal dost místa pod předním panelem, který má dokonce uprostřed „MESH“ stejně jako má průduchy po stranách, a tak ventilátory mohou slušně dýchat. Navíc jsou „zvenčí“ konstrukce, což znamená, že za nimi je dost místa i pro případný výměník vodního chlazení.
Konstrukce a uspořádání jsou jinak tradiční z dnešního pohledu. Tedy CASE nemá klasické koše na disky vpředu. Oddělený je prostor pro zdroj tunelem, kterým má zde ale dokonce vybrání, protože některé zdroje mají také RGB podsvícení, či displeje. Takže na ně tady může být vidět.
Zadní panel ukrývá překvapení v podobě standardně dodávaného modulu (DF-501-V2), který slouží jednak jak HUB pro ventilátory, ale také jako RGB modul. Přes něj se pak dají ventilátory a jejich podsvícení přímo ovládat přes tlačítka nahoře na skříní. To je trochu luxusní prvek.
A jaká je CASE v praxi? Podívejme se …
|