Strana 2 z 5
Balení je jednoduché a funkční, Corsair nevymýšlel žádné složitosti.
To platí vlastně i o designu a konstrukci celé skříně. Ta má sice neobvyklý tvar na mini-ITX, ale materiálově a konstrukčně se výrazně neliší od klasických ATX.
Samozřejmě rozmístění komponent uvnitř je odlišné, ale základ šasi je klasicky ocelový. Opláštění je kombinací masivních plastových rámů s kovovou síťkou, tedy MESH panely. A ty s výjimkou spodku tvoří fakticky každý panel.
Zadní panel je napevno, ale také vybavený čistitelnou mesh sítí, sloužící tedy i jako prachový filtr. U této skříně tenhle zadní panel tvoří vlastní nasávání vzduchu pro grafickou kartu. Pokud hledáte prostor pro výstupy konektorů základní desky a grafiky, technicky je to podlaha, ale vést se dají také tím otvorem úplně dole na zadním panelu. Nicméně ano, konektory desky i grafiky jsou zde vlastně interně umístěny.
Stejně tak je tomu s osazením zdroje, kdy také na první pohled na skříň není vidět pozice pro zdroj. Ta je totiž nahoře, pod horním panelem, který je snadno odklápěcí najdete tu pozici a kabel je vedený skrytě (výrobce dodává potřebnou redukci v základním balení).
Přední panel už vypadá tradičněji. Konektory a ovládací prvky jsou umístěny dole. Jinak tedy přední panel je také mesh, a za ním jsou umístěny 3x 120mm ventilátory. Corsair nabízí tuhle skříň ve verzi s ARGB a bez ARGB podsvícení těch ventilátorů a současně nejde o klasické 25mm tlusté fany, ale verzi SLIM, které mají jen 15mm.
Podívejme se tedy dovnitř …
|