Strana 3 z 5
Deepcool se evidentně snažil o jednoduchý funkční design, tedy nevymýšlel žádné složitosti v konstrukci. Uspořádání je současná klasika s pozicí zdroje dole pod tunelem a bez košů na disky v předu. Tunel má výraznou perforaci, čímž nedisponuje CK560, takže to je krok vpřed. Zdroj tak lze za umístit ventilátorem vzhůru. Dokonce jsou na tom tunelu i otvory pro osazení dvou 120mm ventilátorů, což může být zajímavé v kombinaci s malými ale přítomnými nádechy v té zadní bočnici dole.
Výrobce se snažil o minimalizaci počtu dílů, takže s výjimkou koše na disky a jednoduché podpěry grafických karet, nic není vyjímatelné. Dokonce ani šuplíky na 2,5“ SSD disky zde nejsou a montují se přímo na kostru skříně (což ničemu až tak nevadí).
Přední panel se snadno oddělí, překvapivě už tak restriktivní panel ukrývá ještě magneticky držící kovový filtr před pozicemi ventilátorů. Ty nejsou ale výrobcem osazeny.
Na zadní stěně je pak osazený nepodsvícený 120mm ventilátor. Strop je bez ventilátorů, ale lze je tam také osadit, filtr je tam magneticky zvnějšku. Opět klasický prvek mnoha současných skříní.
Materiálově jde o tlustší ocelový plech, není to takové papírové jako levnější skříně. Vedení kabelů atd. je jednodušší, ale je zde dostatek místa na vše. Jediným extra konstrukčním prvkem je tak jednoduchá ale funkční stavitelná podpěra grafických karet + ten vysouvací (vystřelovací) boční držák na sluchátka.
Jaká je skříň v praxi?
|