Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně se hodně podobá již testované skříní O11 Dynamic od Lian Li. V levé části skříně je pozice pro základní desku, napravo od ní pak tři ventilátory, které vhánějí vzduch dovnitř skříně. Pozice pro napájecí zdroj je netradičně hned za základní deskou. Díky tomu je vnitřní hloubka menší a maximální výška vzduchového chladiče je omezena jenom na 135mm.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, najdeme zde malý tištěný spoj, který slouží pro měnění RGB podsvícení ventilátorů skrze tlačítko na skříni, ovšem není problém toto kompletně obejit a napojit příslušný konektor přímo do základní desky a ponechat si tedy možnost si řídit RGB podsvícení skrze doprovodný program. Ohledně volných pozic pro pevné disky, skříň je schopná pojmout až dva klasické 3.5“ plotnové disky, nebo až tři 2.5“ SSD disky.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je vcelku snadná, protože mezi plechem a bočnicí je opravdu velká skoro 9cm mezera. Je to z toho důvodu, protože za plechem základní desky se nachází pozice pro napájecí zdroj.
Co také hodně pomáhá jsou všudypřítomné suché zipy, díky kterým se dají veškeré kabely krásně vyvázat. Co bych skříni ale vytkl je absence gumové výplně do otvorů kudy protahujete kabely od zdroje do základní desky. S nimi by to působilo mnohem uhlazeněji.
Pokud byste chtěli chladící schopnosti skříně vylepšit, určitě doporučuji osadit do skříně AIO na strop skříně. Ve finále tedy budete mít tři ventilátory co foukají studený vzduch dovnitř skříně a tři ventilátory co budou foukat ohřátý vzduch ze skříně ven. Další varianta je umístit již předinstalované tři 140mm ventilátory na dno skříně, kde budou dodávat mnohem větší porci studeného vzduchu grafické kartě. Tech možností máte v této skříni opravdu mnoho.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|