Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. To je celkem tradiční, kdy v levé horní části je místo pro základní desku a pod ní je pozice pro napájecí zdroj. Co velmi chválím je nadstandartní počet průchodů pro kabely od zdroje, které mají i gumové výplně.
Z druhé strany pak vidíme všudypřítomné úchyty na kabely od zdroje fungující na suchý zip. Také se zde nachází malý tištěný spoj spojující ARGB podsvícení všech ventilátorů. To lze měnit buď tlačítkem přímo na skříní, nebo základní desku. Pokud je o diskovou kapacitu, není nějak veliká. Do skříně lze namontovat dva větší 3.5“ disky a dva modernější 2.5“ SSD.
Pokud jde o instalaci kabeláže, jedná se o nadprůměrnou skříň. Všude najdeme integrované suché zipy, díky nimž je vedení kabeláže velmi jednoduché. I mezera mezi bočnicí a plechem na kterém drží základní deska je dostatečná, ale samozřejmě to není žádná hitparáda. Naměřil jsem 26mm.
Pokud jde o vnitřní proud vzduchu, skříň v základu pracuje v takzvaném přetlakovém režimu. To znamená, že vzduch je do skříně vtlačován větší silou, než je z ní následně odsáván.
Pokud byste chtěli tento nepoměr vyrovnat, ideální je namontovat na strop skříně AIO vodní chlazení s dalšími dvěma či třemi ventilátory, na což se v recenzi také zaměřím.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|