Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně, kde je rozumný prostor. Rozložení skříně je ve stylu již zavedeného standardu. Avšak je třeba počítat s tím, že tento model nepodporuje instalaci klasické 5.25" DVD mechaniky, a to na úkor předního panelu z tvrzeného skla.
Z druhé strany skříně vidíme hned zleva dvě pozice na 3.5“ plotnové disky, do kterých lze připevnit i disky o rozměru 2,5“. Další dvě pozice pro menší 2.5" se nacházejí nad touto šachtou. Disky se zde šroubují přímo na nosný plech. Poslední 2,5“ pozice se pak nachází na plechu z druhé strany desky hned na zdrojem. Kde ale musel výrobce trošku šetřit je management kabeláže. Nejsou zde totiž ani gumové záslepky v místech, kudy prochází kabely od zdroje, a ke všemu jsou o celkem malé. Pokud třeba srovnám stejný systém, jaký používá třeba Fractal je to úplně jiné kafe. Management je tedy trošku náročnější na odladění.
Také mezi plechem a bočnici není tak velká mezera, takže je nutné si s kabeláží od zdroje opravdu hodně vyhrát. Naštěstí je zde spousta míst kde lze kabely uchytit k plechu pomocí stahovacích pásků. Na zadní straně se nachází i modul kde jsou zapojeny všechny RGB ventilátory, u kterých je možnost si na předním panelu měnit efekty a barvu podsvícení.
Co mi ale u skříně přijde hodně nešťastné je to, že přední ventilátory nasávají dovnitř vzduch i s prachem, protože zde není žádný prachový filtr.
Co mě naopak potěšilo je, že mezi deskou a stropem skříně je celkem dost místa, nebude tedy problém s instalací radiátoru pro vodní chlazení.
A tak se podívejme, jaká je tahle skříň v praxi …
|