Strana 3 z 5
I sejmutí bočnic je hodně nestandardní. Stejně jako samotné bočnice. Ty jsou hliníkové, jsou tvarované, což je důvod, proč nejsou ocelové, protože musejí být silnější a požadované tvarování silnější ocele by nebylo jen tak. Bočnice se jakoby odklopí trhnutím nahoře. Je to trochu divné, ale funguje to dobře.
Zatímco vnější design je hodně odlišný od toho, co od Fractalu známe, vnitřní design, ačkoliv má unikátní uspořádání, tak tady už je styl tohoto výrobce jasně rozpoznatelný. Skládá se totiž z různě vyjímatelných modulů.
Ve skříni máte namontovánu přední přepážku, na kterou se osazují HDD/SSD. A pak na pravé straně brackety pro ATX zdroj anebo SFX zdroj současně s modulem pro osazení SSD/HDD a musíte si tedy vybrat, co budete ve finále používat.
Vše se dá vymontovat, je to jen docela dost šroubování :). Ale vše současně slouží jako zpevňující prvky. Zatímco vnější panely jsou hliníkové/plastové, celý vnitřek je klasický ocelový.
Fractal si dal docela záležet na filtraci, takže vyjímatelné jsou ty malé boční filtry na spodních bocích, vyjímatelné jsou filtry na bočnicích, a samozřejmě filtr nahoře, který je ale volitelný. Skříň ale nemá žádný ventilátor pro přístup vzduchu, jen odfukovací 80mm na zadním panelu.
Tolik k teorii, podívejme se na to nejzajímavější, tedy konkrétním osazení komponent dovnitř, protože tady se ukáže, co case nabízí …
|