Strana 2 z 5
Skříň přišla v klasické jednoduché krabici kartonového typu s černým potiskem. Uvnitř se nachází základní polstrování, proto doporučuji se skříni opatrně manipulovat, je vidět že výrobce zde opravdu dost šetřil a pokud by vám krabice upadla na zem, asi by došlo k poškození i samotné skříně.
Pokud se podíváme na oficiální parametry, patří skříň svými rozměry mezi ty průměrné velké. Na výšku má 492mm, na šířku 210mm a na hloubku 420mm, skříň tedy není nějak obrovská, jedná se spíše o průměrně velikou skříň pro ATX základní desku. Ovšem do skříně se dá nainstalovat i E-ATX základní deska, což je v této cenové relaci nevídané. Je jen typicky pro nižší cenovou hladinu skříní užší.
Zezadu lze vidět, že skříň poskytuje sedm záslepek pro další dedikované karty, které zapojíte do PCI-E slotu na desce. Velkým překvapením je i podpora pro zapojení grafické karty do vertikální pozice, ovšem PCIe extender už si musíte zakoupit separátně, v balení ho nenajdete což je vzhledem k ceně bedny pochopitelné, protože kvalitní PCIe 16x extender stojí vice jak polovinu hodnoty celé této skříně.
Zespoda se nacházejí pouze pogumované nožičky a prachový filtr pod zdrojem. Bohužel není vysouvatelný, jeho čištění je tak trošku krkolomné.
Z horního pohledu vidíme perforovanou pozici pro ventilátory nebo radiátor vodního chlazení. V této pozici tak pomáhají s odsáváním horkého vzduchu ze skříně. I zde nechybí prachový magnetický filtr, který je součástí balení.
Podívejme se dovnitř ...
|