Strana 2 z 5
Balení je jednoduché, designově rozumné se všemi informacemi, které jsou třeba. Vnitřní vystlání je jen základní, ale zcela dostatečné, i když s ohledem na dva skleněné panely přeci jen doufejte, že si s tím při přepravě někdo nezahraje fotbal :).
Skříň rozhodně nepůsobí nijak lacině a má velmi solidní a robustní zpracování, což s ohledem na její cenu poměrně překvapí. Obvykle se výrobci snaží o co nejjednodušší funkční design v těchto cenových hladinách. Tahle má přitom poměrně komplikovaný design a konstrukci. Většina panelu je více vrstvá, plast a kov, a hlavně většina panelů je naprosto unikátních, žádná jiná skříň a nějaké OEM design nemá nic podobného. A unikátní řešení bývají přitom dražší.
Skříň má tedy napevno přidělaný přední skleněný panel. Odnímatelné (bez-šroubkově) je skleněná bočnice a pak zadní bočnice, která má průduchy, protože skrze ně je do skříně přiváděn vzduch.
Stejně tak má průduchy horní panel (taktéž odnímatelný bez-šroubkově).
Pohled na zadní stranu odhalí klasické uspořádání se zdrojem pod spodním tunelem. Jedinou neobvyklou věcí je absence plnohodnotných rozšiřovacích portů, kdy do této skříně nelze osadit žádnou klasicky velkou přídavnou kartu. Jen „low profile“ formáty. Osazení jakékoliv běžné grafické karty je možné jen vertikálně.
Spodek skříně pak odhaluje přívod vzduchu a jsou tu vyjímatelné prachové filtry.
Ovládání se přesunulo na spodek předního panelu. Kromě zapínacího tlačítka je tu 2x USB Type-A, 1x USB Type-C a kombinovaný 3,5mm jack. Chybí ale reset tlačítko, stejně tak skříň nemá žádné RGB prvky.
Podívejme se dovnitř …
|