Strana 2 z 5
Skříň dorazí v relativně normální krabici, s normálním potiskem a běžným vnitřním uložením. Vše jak se sluší a patří.
Samotná case po vybalení je rozhodně unikát. Ale působí velmi dobrým dojmem. Nedá se říci, že by byla tak masivně ocelová, jako ve stejné cenové třídě například robustní Fractal Design modely, ale tahle je zcela unikátní a neobvyklá tvarově, což výrobu prodražuje. Současně většinu vnějších panelů vyztuží ještě masivní plastový spodní díl, který tvoří rošt s prachovým filtrem. Najdeme jej nahoře, v bočnici i spodku skříně.
Obě bočnice jsou tedy relativně standardní. Ale u této skříně není skleněná jen ta jedna, ale také celý přední a část šikmo umístěného panelu. Jednoduše odnímatelná je jen ta bočnice, přední panel a ten šikmý se musí odšroubovat.
Case má neobvykle udělaný spodek s komorou, která je udělaný tak, aby tudy byl nasáván vzduch. Jsou tam rovnou z výroby osazené 2x 120mm ventilátory HYTE (1300 RPM), které tedy nasávají vzduch. Jde o náhradu obvyklého přístupu vzduchu skrze přední panel, což prostě v této skříni není možné.
Nicméně CASE má větrání skrze zadní bočnici, která je celá perforovaná. Nejen pro tu další pozici pro ventilátory/radiátor, ale tak pro zdroj, který je zde umístěn naležato a „dýchá“ tedy skrze průduchy v bočnici.
Velký prostor pro ventilátory/radiátor je i na stropě, kdy pod tím odnímatelným panelem s průduchy je další komora. Je to docela chytrý a funkční design. Pokud jde o ovládání a porty, tak pro ty se našlo místo dole na té šikmé hraně. Case tedy zjevně počítá s tím, že bude vystavována na stole, spíše než ležet na podlaze. Jsou zde USB porty včetně Type-C, jeden 3,5mm kombinovaný jack, ale v příslušenství je rozdvojka. Bohužel jen jedno tlačítko, tedy zapínací, reset samostatně chybí.
Pohled na zadní panel ukazuje neobvykle umístěný zdroj a nad ním pozice pro disky, které vypadají jako šuplíky, ale „hot swap“ to není ;). Zkrátka celkově zajímavá skříň, která vypadá velmi pěkně, a překvapivě funkčně na „show case“.
Jaká je uvnitř?
|