Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. V dolní levé části se nachází pozice pro napájecí zdroj. Kabely od něj se pak vedou z druhé strany plechu, na kterém je základní deska. Nároky na délku kabeláže jsou zde větší, než je obvyklé a je možné že budete potřebovat na některé kabely prodlužovací redukce.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, i sem lze umístit hned dva 3,5“ disky na plech, který se nachází za základní deskou a další 2x 2,5“ SSD k tomu. Dále se zde v levé dolní části nachází krabička, která spojuje všechny ventilátory a jejich RGB nastavení. Tuto krabičku lze buď propojit se základní deskou, ta si pak bude RGB řídit sama. Nebo je zde možnost si RGB nastavit manuálně skrze dodávaný dálkový ovladač.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je o něco složitější, než jsme zvyklí u klasických ATX skříní. Přece jenom na všechno je zde mnohem méně místa a udělat opravdu pěkný management kabeláže zabere nějaký ten čas. Ovšem doporučuji si s tím dát opravdu práci, protože v takto malém prostoru může mít dobře odvedená kabeláž velmi pozitivní vliv na chlazení celého PC.
Dobrou zprávou je, že na kabeláž je zde opravdu hodně ale hodně místa, mezi plechem na základní desku a skleněnou bočnicí je cca 7cm místa. Skříň má sklon, takže v dolní části je místa o něco více, než v horní části, stále je to ale mnohem víc než na co jsme zvyklí u skříni klasického typu.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|