Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. V levé části skříně je pozice pro základní desku, pod ní je pak plech pro uchycení PCIe extenderu pro zapojení grafické karty. Na pravé části je perforovaný plech, za který se následně připevňuje napájecí zdroj.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, i sem lze umístit hned dva 2.5“ disky na plech, který se nachází za základní deskou. To je ovšem, co se týče diskové kapacity všechno.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je o něco složitější, než jsme zvyklí u klasických ATX skříní. Přece jenom na všechno je zde mnohem méně místa a udělat opravdu pěkný management kabeláže zabere nějaký ten čas. Ovšem doporučuji si s tím dát opravdu práci, protože v takto malém prostoru může mít dobře odvedená kabeláž velmi pozitivní vliv na chlazení celého PC.
Pokud jde o vnitřní proud vzduchu, skříň v základu pracuje v takzvaném podtlakovém režimu, to znamená že horní ventilátor odsává ohřátý vzduch ze skříně ven a studený vzduch je nasáván všemi ostatními otvory.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|