Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. V levé části skříně je pozice pro základní desku, pod ní je pak krycí plech na zdroj. V něm je vyříznuté okénko, aby bylo vidět jaký zdroj v PC máte.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, lze sem umístit dva 3.5“ disky skrze plechový rámeček. Nad tímto rámečkem lze pak na hlavní plech připevnit další tři 2.5“ disky. To je ovšem, co se týče diskové kapacity všechno.
Pokud jde o instalaci kabeláže, je s tím celkem práce. Bohužel skříň nemá žádné suché zipy, vše se tedy musí ručně páskovat k hlavnímu plechu. Mezi bočnicí a tímto plechem také není zrovna moc místa, kabeláž se tedy musí vyvazovat velmi pečlivě. V tomto ohledu je tedy vidět, že se výrobce soustředil hlavně na design předku.
Pokud jde o vnitřní proud vzduchu, skříň v základu pracuje v takzvaném podtlakovém režimu. Je to dáno absencí ventilátorů na přední masce. Proto doporučuju do skříně instalovat spíše vodní chlazení na strop skříně. Bohužel ke grafické kartě se už moc chladného vzduchu nedostane, proto asi nebude vhodné do této skříně osazovat grafické karty s vyšším TDP.
Na přední masce jsou sice úchyty na ventilátor, ovšem smysl má osadit snad jenom ten prostřední, protože není zcela ucpaný oním plastem, který má na starosti onen 3D efekt. U horní a dolní pozice to tedy postrádá smysl zcela.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|