Strana 3 z 5
Po odkrytí perforované bočnice se naskytne kompletní náhled na uspořádání vnitřku skříně. Na první pohled se jedná o celkem tradiční rozložení, kde základní deska je v levé části skříně, akorát pozice pro zdroj je netradičně hned za přední maskou skříně. Ten tak nasává studený vzduch skrze přední panel a ohřátí vyfukuje stropem skříně ihned ven.

Z tohoto hlediska tedy nijak nezatěžuje vnitřní tok vzduchu a nepomáhá ohřívat vzduch uvnitř. Co se týče instalace vodního chlazení, pro něj je tu ještě speciální plech nad základní deskou, kdy ventilátory nasávají studeny vzduch do radiátoru skrze perforaci na bočnici. Tento koncept je celkem zajímavý a hodně netradiční.

Z druhé strany skříně vidíme jenom dvě pozice na 2.5“ disky, a to je vše, pro nic jiného zde nezbylo místo. Další disky lze pak nainstalovat na dno skříně, pokud zde nejsou ventilátory, a to buď jeden 3.5“ HDD nebo jeden 2.5“ SSD disk.

Pokud jde o management kabeláže, ta je všechna vedena uvnitř skříně vedle ostatních komponent, není tedy vedena mezi bočnici a plechem na základní desku, jak jsme zvyklí u klasických PC skříní. To sebou nese větší náročnost na její uspořádání, aby nevadila ostatním komponentům jako je grafická karta chladič na procesor apod.

Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|