Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne kompletní náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je trošku netradiční. V pravé části interiéru je pozice pro trojici ventilátorů a také je zde možnost instalace velmi tlustého radiátoru vodního chlazení. Na spodku skříně je pozice pro další trojici ventilátorů. Výrobce si také dal záležet na tom, aby zde bylo dostatek průchodních otvorů pro kabely od zdroje, většina z nich je pak vyplněna gumovou výplní.
Z druhé strany skříně vidíme vpravo dole pozici pro zdroj a hned nad ním pozice pro tři klasické 3.5“ disky. Pokud tento koš vyndáte, není problém místo něj nainstalovat druhý zdroj. Hned vedle je krycí plech pro kabeláž, na který lze v případě potřeby umístit další dva 2.5“ SSD disky. Úplně nalevo pak je pozice pro ventilátory, ovšem místo něj lze přidělat další plech a sem umístit další 4 2.5“ SSD disky. Celková disková kapacita může být tedy opravdu úctyhodná.
Co se mi na skříni hodně libí je způsob, jakým je řešen management kabeláže. Všude jsou gumové průchodky, kudy lze kabely od zdroje vézt. Také velmi pomáhají integrované suché zipy k jejich upevnění.
Bohužel skříň v základu žádné ventilátory neobsahuje, vše je tedy na vás, abyste si při stavbě PC dovnitř doplnili, jak je třeba.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|