Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne kompletní náhled na uspořádání vnitřku skříně. Na první pohled se jedná o celkem tradiční rozložení, ovšem čeho si zkušenější uživatelé hned všimnou je integrovaný PCIe extender, který je zakončen v pozici hned za přední maskou. Zde se nachází uchycení pro grafickou kartu, kde není problém osadit až čtyř slotovou grafickou kartu typu RTX 4090 apod. Místa je zde tedy dostatek. Výrobce si také dal záležet na tom, aby zde bylo dostatek průchodních otvorů pro kabely od zdroje, většina z nich je pak vyplněna gumovou výplní.
![](/images/stories/case/Lian%20Li/SUP01/Lian-Li-SUP01-7_thumb.jpg)
Z druhé strany skříně vidíme na pravé straně pozici na zdroj, nad kterým se nachází pozice pro upevnění bud radiátoru vodního chlazení, nebo zde můžeme nainstalovat další ventilátory. V levé dolní části je pak šuplík pro klasické disky, který lze odmontovat, pokud byste měli větší zdroj a hrozilo by že byste museli kabely hodně ohýbat což ne vždy je ideální. Pokud tedy plánujete mít v této skříní více disků, radím se poohlédnout po zdroji, který není moc dlouhý abyste pak případně měli na kabely dostatek prostoru.
![](/images/stories/case/Lian%20Li/SUP01/Lian-Li-SUP01-8_thumb.jpg)
Pokud jde o management kabeláže, je zde celkem dost prostoru a jsou zde i suché zipy, které značně usnadňují práci s kabely.
![](/images/stories/case/Lian%20Li/SUP01/Lian-Li-SUP01-9_thumb.jpg)
Není tak problém je svázat a zafixovat k plechu na kterém je namontovaná základní deska.
![](/images/stories/case/Lian%20Li/SUP01/Lian-Li-SUP01-10_thumb.jpg)
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|