Strana 3 z 5
NZXT nezměnilo nic na vnitřní konstrukci, s výjimkou tedy zrušení průduchů a jejich filtrů, které u ostatních H510 modelů má levá bočnice a dno skříně v přední části, pro nasávání vzduchu. FLOW verze má nasávání přímo přes přední panel, takže nejsou potřeba. Skleněná bočnice je snadno odnímatelná, je to jen ¾ bočnice, spodní plechová část je napevno a zcela tak zakrývá prostor po disky a zdroj.
Druhá bočnice je klasicky plechová a již kompletní, odkrývá tedy prostor vzadu, kdy NZXT vybavil H510 sérii plastovými kanály pro vedení kabeláže.
Vidíte také klasicky umístěné pozic pro rámečky SSD a vyjímatelný/posuvný koš na disky. Z přední části je tam také ta „okrasná“ plechová bílá lišta, která přímo kryje boční průtahy pro kabely. Lze ji o pozici posunout, nebo vyjmout, chcete-li.
Součástí designu je také vyjímatelný přední rámeček pro ventilátory případně výměník vodního chlazení, pro snadnější instalaci všeho.
NZXT rozhodně hodně přemýšleli nad designem, přeci jen se stále bavíme o cenově dostupnější skříni, takže vše je sice základní, ale funkční a nemám vlastně velké výhrady. Pochopitelně jsou zde stále kompromisy s ohledem na celkově docela kompaktní velikost této ATX skříně, pokud jde o možnosti osazení některých komponent.
Tak se na to podívejme …
|