Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je celkem tradiční po vzoru modelů PC skříní z poslední doby. V levé části skříně je pozice pro základní desku, pod ní se nachází plech kryjící zdroj. Napravo od desky jsou pro ventilátory, či radiátor vodního chlazení.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, lze umístit další tři 3,5“ nebo 2.5 disky. Velmi chválím management kabeláže, akorát škoda že zde nejsou gumové průchodky, podle mě by to vypadalo lépe, ale to je takový detail.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je vcelku snadná, protože mezi plechem a bočnicí je opravdu velká skoro 4cm mezera, což je v této cenové relaci hodnota celkem nevídaná. Ale má důvod, musí se tam totiž vejít i HDD.
Managementu kabeláže velmi napomáhají všudypřítomné úchyty na stahovací pásky, které najdete v balení. Celkem škoda že sem výrobce nedal i pár integrovaných suchých zipů.
Pokud byste chtěli chladící schopnosti skříně vylepšit, je zde možnost osadit další tři ventilátory na strop skříně, na který se také vejde AIO o velikosti až 360mm, což v recenzi hodlám také otestovat.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|