Strana 2 z 4
- Aquarius X70T – exteriér a interiér
Skříň přišla v obyčejné krabici kartonového typu s nejjednodušším potiskem.
Skříň je velmi dobře chráněná proti poškození při přepravě.
Skříň využívá již osvědčený design a konstrukci z jiných modelů. U této verze ale SilentiumPC vyměnilo plechovou bočnici za temperované sklo.
Vnitřní konstrukce je klasicky plechová, čelo skříně, vrchní kryt a spodní nožičky jsou pak převážně z plastu.
Zezadu lze vidět, že skříň poskytuje sedm záslepek pro další dedikované karty, které zapojíte do PCI-E slotu na desce. Umístění zdroje je klasické na spodu skříně. Nechybí ani vývod pro hadice vodního chlazení. Zespoda se nacházejí pouze pogumované nožičky a prachový filtr pod zdrojem, ten se dá velmi jednoduše vysunout.
Na čelním panelu se tedy nachází 2xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, konektor na mikrofon a sluchátka a samozřejmě tlačítko pro zapnutí PC. Navíc tu ještě výrobce umístil přepínače regulace na ventilátory.
Rozložení skříně je celkem moderní. Chybí zde již klasický koš na disky. Ty jsou schované z druhé strany skříně v plechovém tunelu spolu se zdrojem. SSD disky pak mají pozice napravo od desky. Stále je zde ale možnost namontovat klasickou interní 5.25“ mechaniku, kdy skříň má dvě takové pozice.
Z druhé strany skříně je tedy vidět koš na klasické 3.5“ disky a pozice na zdroj. Na zdrojem se nachází další krytá pozice na další SSD disk. Vedení kabeláže je zde uděláno dobře a hlavně mezi plechem a bočnicí je na kabeláž dostatek místa zhruba 3cm. Takže i pokud budete mít zdroj s kabeláží napevno, stále zde je hodně místa, kam kabely ukrýt a nemít problém zasunout bočnici.
Jaká je ale skříň v praxi?
|