Strana 3 z 5
Deepcool se evidentně snažil o jednoduchý funkční design, tedy nevymýšlel žádné složitosti. Uspořádání je současná klasika s pozicí zdroje dole pod tunelem a bez košů na disky v předu. Tunel je ovšem bez perforace, takže zdroj nelze za žádných okolností umístit ventilátorem vzhůru.
Výrobce se snažil o minimalizaci počtu dílů, takže s výjimkou koše na disky a jednoduché podpěry grafických karet, nic není vyjímatelné. Dokonce ani šuplíky na 2,5“ SSD disky zde nejsou a montují se přímo na kostru skříně (což ničemu až tak nevadí).
Přední panel se snadno oddělí, vrchní perforovaný ocelový plát je na magnetech, pod ním je vyjímatelný filtr a pak už rovnou kostra skříně a ventilátory, Ty výrobce osadil tři a jde o RGB modely a malým modulem uvnitř skříně, který lze ovládat před tlačítko.
Na zadní stěně je pak osazený nepodsvícený 140mm ventilátor. Strop je bez ventilátorů, ale lze je tam osadit, filtr je tam magneticky zvnějšku. Opět klasický prvek mnoha současných skříní.
Materiálově jde o tlustší ocelový plech, není to takové papírové jako levnější skříně. Vedení kabelů atd. je jednodušší, ale je zde dostatek místa, jediným extra konstrukčním prvkem je tak jednoduchá ale funkční stavitelná podpěra grafických karet.
Jaká je skříň v praxi?
|