Strana 3 z 5
Sejmutí bočnic je jednoduché, skleněná drží na 1 šroubu, plechová klasicky na dvou. Sejmout jde pak i přední skleněný panel, Ale to je prakticky vše. Zbytek šasi je napevno a vlastně jde o konstrukci skříně jako takové. Stejně jako u S340 je tedy maximálně využito prostoru a skříň je kompaktnější.
Novinkou je ale fakt, že spodní část plechů u stran se skleněnými prvky, je napevno. Proti S340 byl kompletně předělán předek, který byl snímatelný s nasáváním vzduchu nahoře a dole. NZXT to předělalo u H510 série, a nasávání vzduchu je teď z menší části zespodu, ale hlavně z boku skrze bočnici. Vše je vybaveno prachovými filtry, ale jde o výrazně funkčně restriktivnější řešení.
Vnitřní uspořádání skříně zůstává podobné, jedinou větší novinkou jsou přední ventilátory umístěné na vyjímatelném bracketu a možnost vertikálního umístění grafiky. Nicméně NZXT přemístilo 2,5“ SSD pozice pryž z horní části tunelu.
Skříň má trochu lépe řešený management kabeláže a novinkou je také Smart Device 2, což je v tomto případě vlastně jednodušší verze HUE2 modulu, který zde kombinuje řízení ventilátorů s řízením RGB. Ventilátory NZTX AER RGB 2 jsou kompatibilní jen s ním, nebo s HUE2 modulem a sadou, které lze dokoupit.
Podívejme se tedy podrobněji na to, co vlastně skříň nabízí v praxi z hlediska montáže komponent a možností.
|