Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je na první pohled jiné, než na co jsme zvyklí. Celá deska je pootočena o 90° směrem doprava, takže zadní porty u základní desky nejsou na pravé straně skříně ale na jejím stropu. Uvnitř je opravdu hodně prostoru a skříň nemá problém ani s opravdu velkými základními deskami formátu E-ATX.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, lze umístit pět 2,5“ disků, nebo čtyři větší 3,5“. Je zde také umístěn tištěný spoj pro propojení RGB osvětlení pro všechny instalované ventilátory, který funguje jako slučovač a díky tomu zapojíte jenom jeden konektor do základní desky pro synchronizaci se základní deskou. V balení také najdete spojky pro zapojení všech sedmi ventilátorů, takže nakonec budete potřebovat na základní desce jenom dva FAN konektory. Zdroj se pak tradičně montuje na spodek skříně, zde ovšem do její levé části.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je vcelku snadná, protože mezi plechem a bočnicí je opravdu velká mezera. K celkovému uchycení kabeláže k hlavnímu plechu zde máme šest suchých zipů a dalších několik stahovacích pásků je v balení skříně. Udělat tedy úhlednou kabeláž není žádný problém.
Pokud jde o vnitřní proud vzduchu, skříň v základu pracuje v celkem vyrovnaném režimu. Dovnitř vhánějí vzduch tři velké 140mm ventilátory a ze skříně je zas odsávají čtyři menší 120mm ventilátory.
Výrobce byl dále tak hodný, že ke skříni poslal i svůj zdroj o výkonu 850W.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|