Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je ve stylu již zavedeného současného standardu, který již opustil klasické koše pro disky atd. Pozice pro menší 2.5“ disky se nacházejí na plechu, který kryje pozici zdroje. Pozice jsou zde celkem dvě. Nahoře vpravo jsou ale stále dvě pozice pro 5.25", není problém do skříně zapojit ještě klasickou mechaniku nebo třeba nějaký panel pro monitorování teplot apod.
Z druhé strany skříně vidíme hned zleva dvě pozice na 3.5“ plotnové disky, do kterých lze připevnit i disky o rozměru 2,5“. Kde ale musel výrobce viditelně šetřit je management kabeláže. Jsou zde sice průchodky, ale nemají gumovou výplň, není to tedy tak estetické jako u skříní vyšší cenové kategorie. Také mezi plechem a bočnici není tak velká mezera, takže je nutné si s kabeláží od zdroje opravdu hodně vyhrát. Naštěstí je zde spousta míst kde lze kabely uchytit k plechu pomocí stahovacích pásků.
Na zadní straně se nachází i modul kde jsou zapojeny všechny RGB ventilátory, u kterých je možnost si na předním panelu měnit otáčky ve 3 režimech (low/off/high), dále efekty a barvu podsvícení. Co se mi na skříni hodně libí, jsou právě ventilátory v ceně, a to hned tři na správných pozicích, kvalitní prachové filtry, ke kterým je velmi dobrý přístup a snadno se čistí.
Zadní ventilátor lze výškově nastavit, je zde i celkem dost místa pro radiátor vodního chlazení nad základní deskou.
Podívejme se tedy na tuhle skříň v praxi ohledně montáže a chlazení komponent …
|