Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je celkem netradiční. Hned při prvním pohledu zaujmou dvě pozice pro ventilátory či radiátor vodního chlazení, které se nachází napravo od základní desky. Zde se tedy vnitřní konstrukce značně liší od toho, co jsme minule viděli u modelu Battlecruiser. To znamená, že zde už nenajdeme pozici pro klasickou 5,25" mechaniku. Zdroj kryje plech, kde chybí i typický výřez skrze který je vidět zdroj. Dobrou zprávou je, že výrobce myslel i na úhlednost vedení kabelů od zdroje a skříň je vybavena velkým otvorem po celé délce plechu hned vedle pozice pro základní desku, kudy lze kabely k desce zapojit.
Z druhé strany skříně se pak naskytne pohled na klasickou dvou slotovou šachtu pro klasické plotnové disky o velikosti 3,5“. Napravo od nich se pak nachází dvě pozice pro menší 2.5“.
Pokud jde o instalaci kabeláže, ta je vcelku snadná, protože mezi plechem a bočnicí je 3,5cm velká mezera. K celkovému vedení kabelů také velmi přispívají gumové výplně děr v hlavním plechu a také všude přítomné příchytky na stahovací pásky, které jsou součástí balení.
Co se mi na skříni hodně libí, je přítomnost modulu, který se stará o synchronizaci všech ventilátorů ve skříni s RGB podsvícením základní desky, to je zde řešeno skrze jeden 3pinový konektor. Je ovšem zapojen jenom jeden ARGB pásek, umístěný pod předním panelem. Pokud byste chtěli připojit další RGB zařízení, není problém ho do tohoto okruhu připojit.
Pokud jde o vnitřní proud vzduchu, skříň v základu pracuje v takzvaném vyrovnaném režimu. To znamená, že vzduch je do skříně vtlačován stejnou silou, jako je z ní následně odsáván.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|