Strana 3 z 5
Jako obvykle můžete myš používat prostým připojením k Windows PC, nicméně všechny pokročilé funkce a možnosti vám zpřístupní a zprovozní až instalace ROG software. První krok je tedy stáhnout ze stránek výrobce dodávaný program Armoury.
SW sám také zjistí nejnovější dostupný firmware na myš a automaticky ho nainstaluje.
Hlavní okno aplikace, kde se dozvíte, jaká funkce se skrývá pod jednotlivými tlačítky. Toto lze samozřejmě libovolně měnit dle potřeb uživatele.
V další záložce „performance“ se nastavuje citlivost senzoru, Polling Rate a dají se zde ukládat profily ohledně citlivosti, mezi kterými si pak můžete přepínat přímo na samotné myši pomocí tlačítka pro toto určené. Nachází se pod rolovacím kolečkem. Také se zde nastavuje odezva samotných tlačítek.
V záložce „lighting“ se pak nastavuje barva a intenzita osvětlení myši, nebo zda má myš pouze svítit či se aktivovat jiné světelné efekty apod. Toto se nastavuje zvlášť pro režim, kdy je myš na kabelu, a kdy pracuje v bezdrátovém režimu.
V záložce "Calibration" se pak nastavuje typ podložky, zda je látková, nebo plastová, či zda nemáte přímo konkrétní model podložky ASUS. Také se zde dá nastavit ruční kalibrace senzoru, kdy si myš "osahá" vaší podložku a dle toho si nastaví svůj senzor pro co nejlepší kvalitu snímání.
V poslední záložce se dozvíte stav nabití integrované baterie a nastavení automatického usínání myši pro její šetření a zajištění co nejvyšší výdrže.
V další záložce jménem „Macro“ si můžete vytvořit své vlastní makra a ty pak přiřazovat přímo na konkrétní tlačítka myši.
Dobře, tolik k představení všech funkcí myši, podívejme se, jak funguje.
|