Strana 2 z 4
Balení je po designové i funkční stránce velmi dobře provedené.
Na samotné krabici ihned vidíte, jakou barevnou kombinaci sluchátek si kupujete. Na druhé straně jsou pak sepsané veškeré parametry.
Po rozbalení krabice naleznete samotné sluchátka, uložena v plastovém pouzdře. Jsou tak velmi dobře chráněna vůči poškození.
Jak je vidět na fotkách, Siberia 350 mají opravdu velmi jednoduchou a hlavně lehkou konstrukci. Je zde opravdu minimum dílů, což je pro celkovou konstrukci mnohem lepší. Sluchátka pak mají třeba tendenci méně vrzat, pokud hýbete hlavou.
Mikrofon se dá ze sluchátek snadno vysunout a v případě, že je nepoužíváte k nějakému hovoru, lze ho zas snadno schovat do levého náušníku. Tento systém považuji za naprosto geniální a mnohem lepší než je odnímatelný mikrofon jako měly třeba mnou již dříve testované sluchátka Strix od ASUS.
Pokud se podívám na náušníky, kterými jsou sluchátka vybavena, jsou pěkně zpracovaná a potažená velmi příjemným materiálem. Na jediný problém, co jsem s nimi narazil, je, že pokud má člověk vetší uši, tak trošku tlačí, ale není to nic hrozného. Také nejsou náušníky tolik hluboké, takže komu uši odstávají, mohou se uši dotýkat vnitřního dna. Jde o detail, který ale většinu populace asi nemusí trápit. Co jsem se díval na nabídku výrobce, tak dělá modely, které mají větší náušníky a s mnohem větší hloubkou, ale bohužel jsou i cenově někde jinde.
Sluchátka disponují USB konektorem, nezapojují se teda klasicky do zvukové karty nebo zdířky 3,5mm jacku, jak jsme zvyklí. Kabel je vybaven ovládáním, kde se nastavuje hlasitost. Je trošku tužší a ne tak ohebný jako u Siberia 200. Každopádně stále se s ním dobře manipuluje. Vyveden je v černé barvě, aby ladil s celkovým barevným poddáním sluchátek.
A jak sluchátka fungují v praxi?
|