Strana 2 z 6
- ASUS MAXIMUS VI GENE - Balení a technologie
Na balení ASUS už nějakou dobu nic nemění. Ostatně není ani důvod. Stávající styl je slušivý, osvědčený a není mu co vytýkat.
Opět tu tedy máme mATX velikosti odpovídající krabici s dvojitým odklápěcím víkem.
Popisy na krabici nenechávají na pochybách, co se uvnitř nachází. Po jejím otevření najdeme pod průhledným překrytím samotnou desku.
Pod ní je tradiční ROG příslušenství, sestávající se v tomto případě opět z dostatečného počtu SATA kabelů, měkčeného zadního plechu, usnadňujících nástavců, CF můstku, CD s ovladači, ROG vychytávek na dveře a na popisy, návodů a mPCIe modulu.
ASUS rozhodně neponechal nic náhodě a MAXIMUS VI má opět špičkové zpracování, pokud jde o použité elektrosoučástky a PCB. Zpracování napájení je absolutní špička, ostatně s deskou se počítá i na extrémní OC, takže tomu musí vše odpovídat.
GENE v této generaci dostalo i vylepšenou výbavou, v podobě SupremeFX zvuku s novými komponenty a odstíněním.
Místo se našlo i na mPCIe COMBO II modul, na který můžete umístit WiFi/BT modul v mPCIe nebo SSD do mSATA portu. Bohužel v základu zde kromě toho modulu nic není, takže WiFi/BT atd. si musíte dodat sami.
Samozřejmě nechybí ani další technologie, jako vylepšený UEFI BIOS s několika novinkami pro uživatelské pohodlí, zajímavá je i funkce SSD Secure Erase v BIOSu a místo se našlo i pro již osvědčené a velmi šikovné USB BIOS FlasBack (update BIOSu z USB disku aniž byste v desce museli mít CPU apod.).
ASUS se samozřejmě snažil vypilovat každou funkci a každý detail, ostatně bez toho by to nebyla ROG deska a vzhledem k pověsti minulých generací a očekávání zákazníků, nelze čekat nic jiného. A jak se to ASUSu povedlo?
|