Strana 2 z 4
Balení je po estetické i funkční stránce velmi dobře provedené.
Po rozbalení krabice naleznete samotná sluchátka uložena v plastovém pouzdře. Jsou tak velmi dobře chráněna vůči poškození.
Jak je vidět na fotkách, Siberia 840 mají opravdu velmi jednoduchou a hlavně lehkou konstrukci. Je zde opravdu minimum dílů, což je pro celkovou konstrukci mnohem lepší. Sluchátka pak mají třeba tendenci méně vrzat, pokud hýbete hlavou.
Pokud se podívám na náušníky, kterými jsou sluchátka vybavena, jsou pěkně zpracované a potažené velmi příjemným materiálem. Na jediný problém, co jsem s nimi narazil, je, že náušníky nejsou tolik hluboké. Takže komu uši odstávají, mohou se uši dotýkat vnitřního dna. Jde o detail, který ale většinu populace asi nemusí trápit. Škoda že se zde výrobce neinspiroval náušníky, které mají Siberia 650, které mi z mé osobní zkušenosti přišly lepší.
Mikrofon se dá ze sluchátek snadno vysunout a v případě, že je nepoužíváte k nějakému hovoru, lze ho zas snadno schovat do levého náušníku. Konec mikrofonu je také efektně osvětlený a lze měnit i barvu osvětlení.
V balení také najdete malou krabičku, kde se nachází veškerá kabeláž a náhradní baterie.
K samotnému propojení sluchátek se zdrojem zvuku slouží dokovací stanice s integrovanou zvukovou kartou, kde máte na výběr hned z několika vstupů jak analogových, tak digitálních. Stanice slouží i jako nabíječka baterie, na kterou je zde na boku slot. Mezi touto krabičkou a sluchátky už probíhá veškerý přenos bezdrátově.
A jak sluchátka fungují v praxi?
|