Strana 2 z 3
Balení je velmi minimalistické, krabička není o moc větší než samotný reproduktor.
Ohledně balení, reproduktor je opravdu dobře chráněn vůči poškození při přepravě.
Zpracování se vyznačuje odolným vnějším obalem, který je vodo a prachotěsný.
Tomu jsou přizpůsobeny i tlačítka a pochopitelně krytky konektorů (které musí být na místě aby byla vodotěsnost zajištěna).
Kompletní příslušenství, včetně návodu v češtině.
Reproduktor jsem testoval po dobu dvou týdnů, takže jsem si udělal celkem dobrý obrázek o tom, jak si tento reproduktor vede v domácím každodenním provozu.
- Připojení skrze Bluetoot, 3.5mm jack a poslech
Připojení skrze bezdrátové BlueTooth jsem používal s telefonem iPhone 5S, ale lze použít i klasický audio jack. Model Raze využívá novějšího standartu bluetooth 4.2, kde jsou minimální problémy s latencemi a v klasickém bytě 2+1(3+1) není s dosahem žádný problém, což mohu potvrdit ze svých zkušeností.
Testovací muziku jsem používal všech žánrů od vážné hudby po rock či metal. Reproduktor Raze obstál ve většině případů na výbornou napříč všemi žánry. Největší sílu vidím v Popové nebo melodické muzice, kde jsou kladeny menší nároky na basový projev, kde tento reproduktor zas tolik nevyniká (vzhledem k rozměrům se nedivím). Hodně lze ale basovému projevu reproduktoru pomoci jeho umístěním v místnosti. Pokud máte reproduktor někde uprostřed místnosti, jsou basy méně výrazné, což je dáno konstrukcí samotného reproduktoru. Stačí však reproduktor přenést blíže ke zdi a basový projev se radikálně zlepší. Ohledně hlasitosti, doporučuji se držet maximálně na hranici kolem 90%, na plný výkon už dochází k mírnému zkreslení a zhoršení kvality přednesu.
Reproduktor lze připojit i přes klasický 3.5mm jack, kde jsem na nějaké velké rozdíly v kvalitě reprodukce nenarazil. Ať tedy využijete bezdrátový přenos, nebo kabel, je kvalita produkce z hlediska možností reproduktorů zůstává stále stejná (bez překvapení).
A co všechno vydrží?
|