Další hra, která se chystá plně využít možností DirectX12 už letos. Tvůrci hru vytvářejí s využitím možností, které nové API nabízí. Plně podporovány budou Asynchornní shader, i nativní podpora více grafik a další technologie a optimalizace a to ve spolupráci s AMD. Mezitím tu máme další a další videa nové Civilizace a i herně to opět slibuje opravdu kvalitní zážitek, který by tedy měl být podpořený ještě skvělou optimalizací (samozřejmě hlavně na grafikách, které DX12 se vším všudy podporují).
Nádhera, už jsem se bál. V beyond earth byl excelentní mantle. Strategie tohodle typu jsou náročné na CPU kvůli AI. Redukce CPU overheadu u low level API tak uvolní spoustu CPU timu třeba na rychlejší dokončeni tahu počítačem řízeného oponenta.
Svatá pravda. Civka V mě děsně štvala s dlouhým čekáním na tah protivníka. Beyond Earth se dost zlepšila, ale pořád bylo čekání dost otravné.
Na VI se moc těším.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!